O NAS

masher.pl

MASHER… Co to w ogóle znaczy? Mają w logo pada więc pewnie piszą o grach, ale zaraz… dlaczego taka, a nie inna nazwa dla serwisu o grach wideo?

Prawdopodobnie kiedyś obiło ci się o uszy stwierdzenie „button mashing” lub spolszczone „mashowanie buttonów” 🙂 Jeśli nie to już spieszę z wytłumaczeniem – mashowanie buttonów to nic innego jak bezmyślne, szybkie naciskanie (w zasadzie walenie) w przyciski pada, klawiatury lub joysticka. Co za tym idzie MASHER to osoba waląca w te przyciski.

I tacy też trochę jesteśmy (przynajmniej dla postronnego obserwatora); nawalamy sobie w te małe przyciski i targamy gałkami po to by sterować ludzikami na ekranie.

A tak całkiem poważnie to gry wideo są naszą pasją w zasadzie od dziecka i pomimo, że jesteśmy już całkiem dorosłymi „starymi koniami” to nie wyrośliśmy z nich i nie zamierzamy. Nie jest dla nas ważna platforma i choć w większości gramy na konsolach to 

Kończąc tę krótką prezentację Mashera chcielibyśmy aby nasz portal stał się dla Was oknem na świat gier, które jak mniemam uwielbiacie równie mocno jak i my. Dlatego zapraszamy do czytania nas, lajkowania wpisów i udostępniania.

 

Naczelny 😉

ps. nasz zespół jest cały czas otwarty. Jeśli chciałbyś publikować na łamach Mashera – pisz do nas!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *